Daidalos II - do detailu propracovaná novinka | POLSTRIN DESIGN

Daidalos II - do detailu propracovaná novinka

Často se stává, že druhý díl knihy nebo oblíbeného filmu nebývá tak dobrý jako ten první. My jsme přesvědčeni, že sedací souprava Daidalos, kterou vyrábíme již od roku 2002, si zaslouží své druhé pokračování a že bude stejně dobré nebo i lepší. V květnu navíc se slevou 15 %.

K jeho 15tiletému výročí si vzalo jeho novou podobu na starost Studio Polstrin. Několika měsíční vývoj koordinovala architektka a designérka Ing. Jana Erbsová, která ladila každý detail jak po estetické, tak zejména po technologické stránce. Díky propracovaným detailům získal nový Daidalos moderní šmrnc a může se pyšnit důkladným řemeslným zpracováním.

Největší změna patrná na první pohled je v sedácích, které jsou ozdobeny čalounickými vtahy tvořící velmi výrazný estetický prvek. Tento efekt jsme použili i na područky, které jsou tentokrát užší, a sedací souprava díky tomu působí odlehčeným dojmem. Dalším novým zajímavým detailem je prošití jednotlivých dílců, které podtrhují jednoduché linie celé sedací soupravy.

 

 „Daidalos II není jen jiný na pohled, ale z výrobního hlediska došlo i k technologickým úpravám, kdy bylo nutné vytvořit nové výkresy všech dílčích elementů a nové střihy. Vše se vyladilo k symetrické dokonalosti a preciznímu výsledku.“ Pochvaluje si Jana výsledek.

  

Profil designérky

Ing. Jana Erbsová

 

Studovala na Mendelově univerzitě v Brně obor Nábytkové inženýrství a jako člen týmu Studia Polstrin pracuje od roku 2016. Podílí se na vývoji nových produktů, zabývá se designem interiérů od návrhu až po samotnou realizaci. V prodejně Polstrin v Hradci Králové se s ní můžete setkat při nákupu našich produktů. Je stále v dobré náladě, má ráda svého labradora, králíka i manžela a zbožňuje vánoce.