Nová kolekce postelí 2017 | POLSTRIN DESIGN

Nová kolekce postelí 2017

Rozhodli jsme se inovovat stávající řadu čalouněných postelí. Došlo hned k několika změnám, které přináší vyšší pohodlí a funkčnost. Upravili jsme výšku postelí pro komfortnější vstávání a tu lze ještě regulovat polohou roštu a výškou vybrané matrace. Nově jsme zařadili dřevěné podnoží a doplnili možnosti dvou typů úložných prostorů. 

V nabídce jsou nyní tři nové, designem nápadité postele EVORA, OLA, ALÍCIA, které zaujmou zajímavými detaily. Do konce října je můžete zakoupit se slevou 15%.

 

Design, detail a zdraví

Značný důraz jsme kladli na design a použití poutavých detailů, které podtrhují celkový dojem. Jedná se zejména o prvky na zadním čele, zkosení bočnic a podnoží. Všechny postele Polstrin jsou pevné, stabilní a přináší to nejlepší pro zdravý spánek. 

Podnoží

Pro novou kolekci postelí bylo speciálně navrženo nové dřevěné podnoží, které můžeme zvýraznit rámem po obvodu bočnic. Je to výrazný, poutavý prvek, který nabízíme v dubovém provedení, ponechaném v jeho přírodní barvě s olejovým nátěrem. Odvážnější variantou je potom bukové podnoží v barvě malin a tyrkysu.

Výška

Pohodlné vstávání umožňuje komfortní výška bočnice 47 cm u postelí Ola, Evora a Alícia. U ostatních postelí je nová komfortnější výška 45 cm. Sami si můžete regulovat výšku uložení roštu díky kování v rámu postele a výšku ovlivníte také výběrem matrace.

Úložné prostory

Přidáním podlážky do úrovně spodní hrany bočnic se vytvoří úložný prostor, který opticky nezmění vzhled postele a zachovává si i svou vzdušnost. Druhou variantou je spuštění bočnic k zemi a doplněním podlážky do vnitřku rámu postele se naplno využije její prostor.