Aktuality | POLSTRIN DESIGN

Aktuality

13.07.2015 - Dobré spaní „po italsku“

magniflex_1

Sháníte novou matraci a nevyznáte se v široké nabídce? Kupte ověřenou kvalitu od italské firmy Magniflex a získejte navíc anatomický polštář zdarma!

Celá novinka

07.07.2015 - Léto se blíží - je čas na piknik!

picnic_comics

Pikniková deka, dobré víno a plody z vaší zahrady. Nemusíte být zrovna milionáři, abyste si mohli dovolit podobnou letní pohodu.

Celá novinka

18.06.2015 - NISUS - elegance v kůži

NISUS je pocitově odlehčená pohovka, která se skvěle hodí do všech typů interiérů, ve kterých dbáme na eleganci a osobitost.

Celá novinka

09.06.2015 - Zahradní nábytek v severském stylu

Polstrin vsadil na současný design a přivezl do Čech výrobky dánské firmy SACK it.

Celá novinka

23.04.2015 - Hodiny Tothora - Staňte se pány svého času

tothora_1

Hodiny Tothora umí „ohýbat“ čas a „prodloužit“ tak chvíle naší pohody. Nevěříte? Zkuste si je postavit do obývacího pokoje a nechte se překvapit!

Celá novinka

12.04.2015 - Pořad "Jak se staví sen" našel inspiraci v Polstrinu

Na začátku jsou lidé, kteří nejsou spokojeni se svým bydlením a nebojí se změny. Na konci jsou silné emoce a krásné interiéry. Co je mezitím? Pečlivá práce designérů a hlavně hledání těch nejlepších kousků!

Celá novinka

20.03.2015 - Polstrin slaví kulatiny svého zakladatele

Karel_Pacak_1

Tradice, vědomí souvislostí, patriotismus. Pojmy, které jsou v Polstrinu stále živé. Důkazem je i osud jeho zakladatele, pana Karla Pacáka. Nikde jinde totiž nezískáte k novému nábytku i životní příběh muže, který u jeho výroby stojí od úplného počátku až dodnes.

Celá novinka

11.03.2015 - Nisus poprvé v rohové sestavě

Nisus_rohovy_1

Poctivá pohovka od českého výrobce Polstrin se dočkala své rohové verze a potvrzuje tak hlavní charakteristiku čalouněného nábytku z Hradce Králové: jednoduchý design a precizní řemeslné zpracování vytváří dohromady dokonalý výrobek pro váš každodenní život.

Celá novinka

03.02.2015 - Vítejte na našich nových stránkách

Nacházíte se na nových webových stránkách Polstrinu, známé čalounické firmy z Hradce Králové, která nikdy neusíná na vavřínech a stále posouvá sebe i své okolí dopředu.

Celá novinka

14.09.2014 - Nové logo Polstrin - návrat ke kořenům

Logo Polstrin - vznik

Firma Polstrin rebrandovala svou vizuální identitu a představuje nové logo, se kterým vstupuje do další etapy své existence.

Celá novinka