Aktuality | POLSTRIN DESIGN

Aktuality

23.04.2015 - Hodiny Tothora - Staňte se pány svého času

tothora_1

Hodiny Tothora umí „ohýbat“ čas a „prodloužit“ tak chvíle naší pohody. Nevěříte? Zkuste si je postavit do obývacího pokoje a nechte se překvapit!

Celá novinka

12.04.2015 - Pořad "Jak se staví sen" našel inspiraci v Polstrinu

Na začátku jsou lidé, kteří nejsou spokojeni se svým bydlením a nebojí se změny. Na konci jsou silné emoce a krásné interiéry. Co je mezitím? Pečlivá práce designérů a hlavně hledání těch nejlepších kousků!

Celá novinka

20.03.2015 - Polstrin slaví kulatiny svého zakladatele

Karel_Pacak_1

Tradice, vědomí souvislostí, patriotismus. Pojmy, které jsou v Polstrinu stále živé. Důkazem je i osud jeho zakladatele, pana Karla Pacáka. Nikde jinde totiž nezískáte k novému nábytku i životní příběh muže, který u jeho výroby stojí od úplného počátku až dodnes.

Celá novinka

11.03.2015 - Nisus poprvé v rohové sestavě

Nisus_rohovy_1

Poctivá pohovka od českého výrobce Polstrin se dočkala své rohové verze a potvrzuje tak hlavní charakteristiku čalouněného nábytku z Hradce Králové: jednoduchý design a precizní řemeslné zpracování vytváří dohromady dokonalý výrobek pro váš každodenní život.

Celá novinka

03.02.2015 - Vítejte na našich nových stránkách

Nacházíte se na nových webových stránkách Polstrinu, známé čalounické firmy z Hradce Králové, která nikdy neusíná na vavřínech a stále posouvá sebe i své okolí dopředu.

Celá novinka

14.09.2014 - Nové logo Polstrin - návrat ke kořenům

Logo Polstrin - vznik

Firma Polstrin rebrandovala svou vizuální identitu a představuje nové logo, se kterým vstupuje do další etapy své existence.

Celá novinka

14.09.2014 - Novinky v prodejně Polstrin

Prodejna 1

Prodejna Polstrin otevřela nové výstavní prostory věnované nábytku pro seniory. Rozšířila také nabídku svých postelí, sedacích souprav a doplňků.

Celá novinka

07.06.2014 - Pozvedněte svou zahradu k dokonalosti

pole

Originální nábytek od dánské firmy SACKit přináší do českých zahrad úplně nový styl.

Celá novinka