Křesílko Variooo | POLSTRIN DESIGN

Variooo

Design Collection

Variabilní křeslo pro každého

Variooo je subtilní křesílko, u kterého lze pomocí důmyslného systému čepů měnit výšku i hloubku sedáku. Sofa se tak přizpůsobí ergonomii svých uživatelů. Jeho široká variabilita napomáhá k dokonalému posezení a svou hravostí navozuje příjemnou atmosféru, třeba ke komunikaci s přáteli. Díky své lehkosti a nadčasovému designu se hodí do studentských pokojů, malometrážních bytů i klubů. 

Dřevěná moderní konstrukce křesílka Varioo zajišťuje stabilitu a praktičnost tohoto výrobku. Na konstrukci je umístěné čalounění, které v sobě skrývá jednoduchý posuvný systém. Ten umožňuje variabilitu sedacích polštářů a tím výběr správné ergonomie sezení pro každého. 

 

Posuvný systém je založen na dřevěných čepech zespodu každého čalounění, které se zasouvají do otvorů v deskách. Obě desky mají předpřipravené sady otvorů pro různé rozměry hloubky sedu a výšky opření (450/525/600 mm). Díky tomu můžeme křesílka Variooo nastavovat pro každého sedícího zvlášť a každému tak poskytnout maximálně příjemné posezení.

Tento výrobek je možno zakoupit výhradně v naší prodejně v Hradci Králové. 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1