Sedací souprava Ai-ro | POLSTRIN DESIGN

Ai-ro

Design Collection

Ai-ro je unikátní kolekce sedacího nábytku pro veřejné prostory, která vzešla z návrhů úspěšného mladého designéra Jana Čtvrtníka. 

Jedinečnost této kolekce je definována originálními inspiračními zdroji, které dovedly prvotní myšlenky až k úspěšné realizaci celé kolekce. Sedací nábytek otevírá „dialog“ mezi uživatelem a interiérem, v němž se nachází. 

V rodině užitého umění tak přibyl nový člen, který bude hrdým reprezentantem českého designu. Jednotlivé prvky této kolekce lze propojovat do rozmanitých sestav, aby tak mohly vznikat nekonečné varianty k odpočinku. Některé prvky jsou vhodné jako sezení do předsíní, vstupních hal či ložnic. 

Zkrátka všude tam, kde je potřeba přisednutí, ale ne plnohodnotného sedu.

Design: Jan Čtvrtník

airo-1

Ai-ro ocení v odpočinkových a studijních prostorách úřadů, kanceláří, škol a jinde lidé všech věkových kategorií a zájmů. Na tomto tvarově a užitně zajímavém, do běžné škály nezařaditelném sezení, lze způsobně i odpočivně sedět, polehávat, učit se, číst, pracovat i hrát deskové hry s přáteli. 

airo-2

KE STAŽENÍ

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1