Gauč Momo | POLSTRIN DESIGN

Momo

Design Collection

Momo není sedací souprava, Momo je gaučík. 

Gaučík MOMO se snadno stane stylovým doplňkem v pánské či dámské pracovně, ale své uplatnění nalezne i v hostinském pokoji. 

Že se jedná o skutečně funkční design, dokládá možnost doplnit tento model o jednoduchý rozkládací mechanismus. Pomocí dvou opěradlových polštářů lze vykouzlit spoustu variant uspořádání pro sezení, polehávání i spaní. K dokonalému komfortu přispívá (jak správný gauč má mít) pružné, nosné a současně měkké čalounění s pružinovou kostrou bonell. 

Základním prvkem celého modelu je alukompaktní deska, která je tvořena jádrem zpevněným hliníkovými pláty o tloušťce 0,42 mm. Díky těmto plátům vykazuje extrémní pevnost a maximální vyztužení. Pohledovou vrstvu tvoří dekorativní fólie. 

Design: Helena Dařbujánová

momo-1

Originalitu celému výrobku dodávají otvory v zádové desce, které jsou zajímavým a neotřelým prvkem. Tradiční český gauč tak designově ožívá ve spojení klasického čalounického materiálu a moderního alukompaktu. 

momo-2

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1