Doplňky Polstrin | POLSTRIN DESIGN

Doplňky Polstrin

Dobrý interiér potřebuje vedle nábytku a správného světla i celou řadu bytových doplňků, které vhodně dotvoří celý prostor a finalizují konečný pocit, který v místnosti máme.

Firma Polstrin proto pro vás vyrábí tyto originální doplňky: 

Dekorační polštáře, vaky a sedací pytle

Dekorativní polštářky vám pomohou rozzářit jakýkoli sedací nábytek.  Polštáře a polštářky nabízíme v různých rozměrech, barvách a potahových materiálech. V nabídce jsou nejen hotové polštářky, ale i samostatné návleky na polštáře. 

Dalším zajímavým doplňkem z produkce Polstrin jsou válecí pytle a vaky. Vyrábíme je ve dvou velikostech a nepřeberné škále potahových materiálů. Válecí pytle jsou skvělým doplňkem především do dětských pokojů. Taburetky jsou naopak dobrou volbou, pokud potřebujete rozšířit počet míst k sezení během návštěvy.

Pro alergiky vyrábíme antialergické deky z kvalitních termovláken, které vás zahřeji v zimních dnech i letních večerech.

Pro dlouhou životnost a hezký vzhled doporučujeme na všechny naše výrobky používat vhodné čistící prostředky na čalounění a kůži. Pokud máte sedací soupravu očalouněnu do látky, skvělým čisticím prostředkem je přípravek POLSTRIN SPECIÁL, který spolehlivě odstraňuje skvrny a nečistoty nejrůznějšího původu.  

polstrin_1 

Odkladní tácy a stolky

Univerzální odkladní stolek poslouží spolehlivě každý den. Nejenom že vám usnadní přístup k potřebným věcem z pohodlí pohovky, ale zároveň eliminuje možnost nechtěné nehody, jakou je rozlitá káva nebo víno na vaší pohovce. Stolek je velmi lehký a skladný, může stát s pohovkou nebo samostatně.   

Praktickým doplňkem sedacích souprav jsou kromě odkladních stolků i nerezové tácy na područky. Ochrání před nečistotami nejcitlivější místo sedací soupravy a zároveň vám umožní mít sklenku oblíbeného nápoje stále po ruce. Odkladní nerezové tácy nabízíme pro područky o šířce 16 a 25 cm. Pomocí nerezového tácu lze vykouzlit netradiční konferenční stolek i z vašeho taburetu. 

 polstrin_2

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Doplňky Polstrin