Kariéra | POLSTRIN DESIGN

Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu

 

Jsme Polstrin, v naší firmě vyrábíme čalouněný nábytek s přidanou hodnotou v podobě poctivé práce. Snažíme se nabízet pouze kvalitní výrobky s dlouhou životností, zakládáme si na řemeslné, dobře odvedené práci. Naše dlouholetá tradice je naším závazkem do budoucna. Ctíme naše hodnoty jako jsou individuální přístup, osobní nasazení, lidskost, poctivost, naše dlouholetá historie a odpovědnost k našemu okolí. Do našeho týmu hledáme nové kolegy se stejným cítěním, kteří mají chuť do práce. Pokud jsou ti naše hodnoty blízké, neváhej se k nám přidat.

 

Nabízíme zajímavou a pestrou práci, za kterou jsou vidět výsledky. Zakládáme si na příjemném pracovním prostředí a dobrém kolektivu. 

 

Příprava výroby

Jsi manuálně zručný, šikovný, dokážeš si poradit? Hledáme posilu do naší výrobní dílny na hlavní pracovní poměr. Nabízíme aktivní a pestrou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu, za kterou jsou vidět výsledky.  Tvojí náplní práce bude příprava dřevěných koster i částečné čalounění sedacích souprav, křesel a jiného čalouněného nábytku. Co neumíš, tě naučíme, důležitá je chuť pracovat.  Umíš-li si z práce udělat radost, čekáme na tebe.

 

Hlavní pracovní náplň:

 

Požadujeme:

 

Co Vám můžeme nabídnout:

 

Těšíme se na tvůj životopis na prace@polstrin.cz nebo zavolej na 728 769 818


Brigáda - výpomoc, údržba

Sháníme pracovníky na občasnou výpomoc. Náplň práce je různorodá a odvíjí se dle aktuálních potřeb, např. úprava zeleně, drobné opravy uvnitř budovy, pomoc při rozvozu nábytku či ve výrobě, atd. Pracovní doba dle domluvy. Pokud jsi aktivní, manuálně zručný a chceš si občas přivydělat, pošli nám svůj životopis na prace@polstrin.cz nebo zavolej na 602 152 728.

 


 

Brigáda - asistentka prodej

Sháníme výpomoc do našeho týmu v podnikové prodejně Polstrin formou dlouhodobé brigády. Máš-li blízko k oboru nábytku, interiéru a designu a chceš samostatnou, kreativní a různorodou práci, napiš na níže uvedený kontakt. 

Pracovní náplň:

Váš profil / požadujeme:

Co Vám můžeme nabídnout:

Pak nám o sobě dejte vědět na e-mail:  prace@polstrin.cz  

career