Kariéra | POLSTRIN DESIGN

Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu

 

Jsme Polstrin, v naší firmě vyrábíme čalouněný nábytek s přidanou hodnotou v podobě poctivé práce. Snažíme se nabízet pouze kvalitní výrobky s dlouhou životností, zakládáme si na řemeslné, dobře odvedené práci. Naše dlouholetá tradice je naším závazkem do budoucna. Ctíme naše hodnoty jako jsou individuální přístup, osobní nasazení, lidskost, poctivost, naše dlouholetá historie a odpovědnost k našemu okolí. Do našeho týmu hledáme nové kolegy se stejným cítěním, kteří mají chuť do práce. Pokud jsou ti naše hodnoty blízké, neváhej se k nám přidat.

 

Nabízíme zajímavou a pestrou práci, za kterou jsou vidět výsledky. Zakládáme si na příjemném pracovním prostředí a dobrém kolektivu. 

 

Není otevřená pozice tvého zaměření? Neboj se nás i tak kontaktovat na prace@polstrin.cz.

 

 

Uklízečka

Bez tebe to nezvládneme!

Pomůžeš nám udržet naše pracovní prostředí i prodejní prostory čisté a přehledné?

Hledáme sílu pro úklid prostor v sídle firmy v Hradci Králové, Pražská třída 685.

 

Náplň práce: 

 

Požadujeme:

 

Nabízíme:

 


Brigáda - výpomoc, údržba

Sháníme pracovníky na občasnou výpomoc. Náplň práce je různorodá a odvíjí se dle aktuálních potřeb, např. úprava zeleně, drobné opravy uvnitř budovy, pomoc při rozvozu nábytku či ve výrobě, atd. Pracovní doba dle domluvy. Pokud jsi aktivní, manuálně zručný a chceš si občas přivydělat, pošli nám svůj životopis na prace@polstrin.cz nebo zavolej na 728 769 818.

 

 

   

 

career