Stoly, stolky, židle | POLSTRIN DESIGN

Stoly, stolky, židle

Prodejna nábytku Polstrin v Hradci Králové nabízí jídelní sety renomovaných světových značek. Potřebujete-li pomoci s výběrem vhodné jídelní židle, jídelního stolu nebo barové židle, velmi rádi se vám budeme věnovat. Nabízená škála materiálů, určených pro kuchyňské židle i pro barovky, dává možnost zařídit kuchyň a jídelnu jak v moderním, tak klasickém stylu. Vybrat lze plastové židle transparentní i barevné, dále židle čalouněné, dřevěné, kožené nebo kombinované.

Jsme rádi, že můžeme nabízet židle a křesla od nejstaršího výrobce ohýbaného nábytku na světě, od české firmy TON.

TON vyrábí designově čisté kousky, které se v interiérech skvěle doplňují s našimi sedacími soupravami. Již více než 150 let sbírá tato značka jedno ocenění za druhým, neboť originální ohýbání nejlépe bukového dřeva dosud nenašlo ve světě konkurenci. Samotná výroba je velmi odpovědná, firma klade důraz na ochranu životního prostředí a díky přísným evropským normám může dávat pět let záruku na soudržnost konstrukce.    

ton_1

Nejnovější kolekce nábytku TON jsou inspirovány moderními trendy v bydlení, zároveň ale neslevují ze svých zásad a kvalitní řemeslné zpracování je pro ně stále na prvním místě. Stejně tak jako vaši předci se proto můžete na kvalitu této značky plně spolehnout a pohodlně se posadit do nestárnoucích židlí a křesílek.

ton_2

 

Navíc nabízíme i zahraniční výrobce stolů a židlí jako jsou firmy Domitalia nebo českého dodavatel evropských značek, firmu Nautilus.

DOMITALIA je světově známý výrobce stolů, židlí a dalšího drobného nábytku. Tento čistě italský výrobce již 25 let inovuje své výrobky, aby si pohodlný a vzhledný design mohly dovolit domácnosti po celém světě. Typické jsou pro ně židle ve tvaru vajíčka, jejichž nestárnoucí design známe už ze 60. let minulého století. Hlavními používanými materiály jsou kov a plast, takže jde o nábytek uživatelsky velmi příjemný - lze jednoduše čistit a je lehký při manipulaci.

domitalia_1

 

NAUTILUS, český prodejce ohýbaného skla, který spolupracuje pouze s prověřenými evropskými partnery, dodává k našim postelím a sedacím soupravám velmi subtilní, jemné skleněné stolky. Tyto originální kousky jsou zároveň velmi rafinované a při vhodném umístění silně ovlivňují výsledný dojem z interiéru.

Nautilus označuje v latině mořského hlavonožce, "živoucí fosílii", česky Loděnku. Tento vyhynulý tvor měl schránku ve tvaru, který lze v matematice vyjádřit jako logaritmickou spirálu. A ta byla ve starověkém Řecku považována za symbol dokonalosti. Snaha o dokonalost je druhým jménem stolků NAUTILUS

Kromě stolků má tato firma i rozsáhlou nabídku židlí, polokřesílek a jídelních stolů.

nautilus_1

Slide 1