Zahradní nábytek | POLSTRIN DESIGN

Zahradní nábytek

Sháníte kvalitní zahradní nábytek, který by v sobě kombinoval nestárnoucí vzhled s komfortem? Přijďte si prohlédnout zahradní židle, stoly, lehátka či zahradní křesílka do naší prodejny v Hradci Králové. U nás najdete zahradní nábytek hodící se na moderní terasu i do bujné zahrady. Veškeré použité materiály pocházejí od nejlepších evropských dodavatelů, což zajišťuje zahradnímu nábytku špičkovou kvalitu a nadstandardní životnost.

 TRIBÚ

Luxusní zahradní nábytek z Belgie vyrobený z teakového dřeva, nerezové oceli, lakovaného hliníku a dalších patentově chráněných materiálů vysoce odolných proti povětrnostním vlivům. Kolekce zahradního nábytku v sobě zahrnuje zahradní židle, stoly pevné i rozkládací, zahradní polohovací lehátka, zahradní křesla a polokřesla, lavice, zahradní sofy, servírovací stolky a další zahradní nábytek vhodný nejen na zahradu, ale i terasu. U použitých materiálů převládají elegantní zemité tóny, které jsou vždy doplněny o trendové barvy.

tribu_1

CANE-LINE 

Již čtvrt století vyrábí dánská firma CANE-LINE zahradní nábytek, který je špičkou ve svém oboru. Její designéři se soustředí na estetiku i na funkčnost svých výrobků. Zahradní stolky vytváří dojem útulného prostoru pod širým nebem, také zahradní židle jsou velmi unikátní a odráží osobní styl každého zákazníka. Materiály jsou vodě odolné a proto vhodné do jakéhokoliv prostředí. Firma se specializuje i na ručně zaplétané materiály a její výrobky splňují všechny moderní požadavky na ochranu životního prostředí i na pohodlí svých uživatelů.

cane-line_1

 

 SACKit

Dánský zástupce kvalitního severského designu se v poslední době začal prosazovat i ve střední Evropě. Jeho výrobky jsou nezaměnitelné s jinými, při jejich vývoji se nebojí experimentovat a výsledkem jsou jedinečné pytle a polštáře na sezení. Mezi mnoha modely vyniká RETRO it, který je vhodný jak do interiérů, tak na venkovní použití. 

sack-it_1

Jeho chytrá konstrukce ho činí stabilním a pohodlným křeslem, které nelze na zahradě přehlédnout. Navíc je velmi lehký, takže manipulaci s ním zvládnou i děti. Také je omyvatelný a to jednoduše - vlhkým hadříkem. Modelová řada RETRO it nabízí osm barev a několik dalších kombinací.

sack-it_2

 

 TODUS

Špičkový design, moderní výrobní technologie a dlouholeté zkušenosti pod jednou střechou. To je ideální kombinace, kterou představuje česká firma TODUS. Velký důraz klade na optimální ergonomické vlastnosti, použití kvalitních materiálů a barevné ladění.  Zahradní nábytek (židle, stoly, lehátka a  celá řada doplňků) je vyráběn výhradně v České republice, a jako takový je rychle dostupný pro odběratele z celé Evropy.

todus_1

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1