Osvětlení | POLSTRIN DESIGN

Osvětlení

Někdy stačí opravdu velmi málo, aby nás prostor oslovil svou výjimečnou atmosférou.

Vhodné osvětlení je právě taková "maličkost", které dokáže dělat "velké" věci.  Naše prodejna nábytku a bytových doplňků v Hradci Králové nabízí luxusní česká a italská svítidla typická jedinečným designem a kvalitou zpracování. Pokud sháníte osvětlení nad jídelní stůl nebo atypickou lampičku na noční stolek, naše nabídka vás jistě uspokojí.

Prodejna Polstrin nabízí svítidla od těchto výrobců: 

LUCIS

Český výrobce svítidel se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení. Společnost je založena na prvotřídní produkci českého původu, využívá mistrovství českých sklářů i idejí mladých českých výtvarníků. Za svá osobitá svítidla sklidil LUCIS velký úspěch na zahraničních i českých výstavách, např. 100% Design v Londýně, Touch of Praha v Soulu, Designbloku v Praze nebo v českém centru v New Yorku.

lucis_1

Rendl

Česká firma dováží to nejlepší z produkce italských svítidel, které se vyznačují čistými tvary a použitím důmyslných materiálů. V jejich nabídce proto najdete nadčasový hliník, luxusní chrom, lakovaný kov nebo polykarbonát, současně ale nechybí ani textilní prvky, které dokážou podpořit pocit intimity a romantiky ve vašem domově. Svítidla zpestřuje čiré, opálové nebo satinové sklo, textura namrzlého skla a mnohé další pozoruhodné motivy. Nadčasový design svítidel ocení každý milovník moderní architektury. 

rendl_1

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1