Nerezové doplňky | POLSTRIN DESIGN

Nerezové doplňky

Kvalitní doplňky jsou pomyslnou třešničkou na dortu každého domova. Naše prodejna vám přináší doplňky vyrobené z prvotřídní nerezové ocele přetvořené v jedinečné produkty s moderním designem a vysokou užitnou hodnotou. Na své si přijdou i příznivci moderních dekorativních předmětů, jakými jsou nerezové svícny, olejové lampy, dekorativní mísy a mnohé další. Stačí si jen vybrat!

V naší prodejně nabízíme kvalitní výrobky od německých firem BLOMUS a ZACK.

Blomus

Výrobky značky BLOMUS pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem. Cílem je, aby produkty firmy BLOMUS měly každodenní využití a přitom spojovaly jednoduchost funkce s krásou materiálu.

blomus_1

ZACK

Bytové doplňky ZACK jsou výrobky s vysokými užitnými vlastnostmi, vysoké kvality, moderního designu a dlouhé životnosti. Přestože se jedná o výrobky ve vyšší cenové hladině, je cena vyvážena vysokou úrovní výrobků. Firma byla založena v roce 1985 a sídlí v Hamburku. Nerezovou ocel nakupuje ZACK nejčastěji v Japonsku a vyrábí z ní praktické i pouze dekorativní předměty do kuchyní, koupelen a zahrad.

zac_1

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1