Kuchyňský porcelán | POLSTRIN DESIGN

Kuchyňský porcelán

Ze světa nádobí jednoznačně doporučujeme našim zákazníkům porcelán od firmy KAHLA.

kahla_1

Tato německá firma nabízí elegantní sady vysoce kvalitního porcelánového nádobí, které proslulo svým praktickým designem a chytrou ergonomií. Jednotlivé kusy nádobí lze navzájem kombinovat, například podšálek pod čajový hrníček pasuje i pod hrníček na kávu nebo cappuccino. Specialitou je porcelán určený pro grilování.

Výrobce KAHLA nabízí klasické bílé servisy, ale nebojí se ani moderních trendů. Koupit proto můžete servisy barevné, se vzory nebo dokonce nádobí, které si můžete každý den ozdobit sami, podle momentální nálady. Navíc jde o ztv. tichý porcelán, u kterého jsou dotykové hrany pokryty speciální páskou "magic grip" zajišťující naprosto tiché odkládání nádobí, i na skleněné stoly.      

magic_grip_1

KAHLA porcelán nemá v centrální Evropě v současné době konkurenci, jeho výrobky jsou synonymem pro německou kvalitu, eleganci i ohled k životnímu prostředí a sociálně citlivým tématům (KAHLA porcelán získal značku "Pro Eco" a je 100% "Made in Germany").

magic_grip_2 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1