Postel Kora | POLSTRIN DESIGN

Kora

Měkce polstrované čelo postele je zdobené čalounickými vtahy vytvářející pravidelné kosočtverce, které jsou doplněny stylovými potaženými knoflíky. Propracované čelo postele odkazuje na velký podíl ruční řemeslné práce. Postel KORA je jemná a decentní, dá vyniknout doplňkům a nenarušuje příjemný dojem z celkového prostoru ložnice. 

 Cena postele v látce od 28.471 Kč
rozměr 191/214/v. 109 cm (pro matraci 180/200 cm)

 

 

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech. 

 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1