Matrace | POLSTRIN DESIGN

Matrace

Návod na to, jak se zorientovat v široké nabídce matrací a vybrat pro sebe tu nejvhodnější najdete v článku na našem blogu zde.

V klidném prostředí naší prodejny si můžete vyzkoušet pěnové i pružinové matrace Polstrin nebo matrace italské značky Magniflex. Náš odborný personál vám rád doporučí vhodnou matraci podle vašich potřeb.

 Kolekce Polstrin

SELENE je luxusní sedmi zónová sendvičová matrace. Její jádro je tvořeno velmi kvalitní vysoceobjemovou studenou pěnou, která zajišťuje vysokou kvalitu a životnost matrace. Profilované jádro zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace a zároveň tvoří na matraci 7 anatomických zón. Pro zvýšení komfortu spánku spojeným s možností výběru tuhosti vrchní lehací plochy, jsou v rámci jedné matrace použity dva odlišné typy pěn. Na jedné vrchní straně matrace je použita pěna viskoelastická a na druhé straně pěna latexová. 

Potah: BAMBOO / Jedná se o luxusní potah vyrobený z tkaniny obsahující bambusová vlákna. Potah je opatřen zipem ze 4 stran, je tedy svlékací a pratelný do 40°C.

 

 

  

 

 

 

 

 

MAPA je vysoce kvalitní matrace, jejíž jádro je tvořeno taštičkovými 5-zónovými pružinami. Boky této matrace jsou vyrobeny z kvalitní polyuretanové pěny. Pružinové jádro je překryté roznášecí vrstvou, která je na jedné straně tužší a na druhé měkčí, což znamená, že otočením matrace získáme na výběr ze dvou tuhostí. Na lehacích plochách je použita studená pěna, která díky své otevřené struktuře zajišťuje vzdušnost matrace. Na kvalitě matrace přidává i vynikající bodová elasticita studené pěny. Zónové jádro zajišťuje výborné anatomické podmínky při ležení.

Potah: BAMBOO / Jedná se o luxusní potah vyrobený z tkaniny obsahující bambusová vlákna. Potah je opatřen zipem ze 4 stran, je tedy svlékací a pratelný do 40°C.

 

 

 

 

 

 

 

 

SONO je matrace, která přichází s novým řešením maximálního odvětrávání a odvádění vlhkosti (ventilační zóny). V jádru je použita ventilační pěna Dryfeel a profilované zónové vrstvy. Na tomto základním jádru je umístěna vrchní 4 cm vrstva pěny, kterou lze kdykoliv v průběhu užívání matrace vyměnit, aniž by se muselo měnit jádro matrace. Na výběr jsou tyto typy pěn: V-viscoelastická nebo K-studená vysoceobjemová PUR pěna. Novinkou je antialergická pěna Cellpur, která aktivně dýchá a díky unikátní mikrostruktuře pohlcuje během spánku naši vlhkost, kterou následně rychle uvolní. Hygiena i komfort jsou tak v dokonalé rovnováze.

Potah: MICRO AKTIVE / Vyznačuje se schopností aktivně ničit plísně a bakterie. Je vhodný pro alergiky. Potah je pratelný do 60°C.

 

 

 

 

 

 

 

 

NYX je exklusivní matrace s mikrotaštičkovým pružinovým jádrem. Kolem pružiny je zpevňující rámeček z kvalitní polyuretanové pěny, s vyprofilovanými ventilačními otvory pro zajištění cirkulace vzduchu. Samotné jádro má 7 anatomických zón. Pružiny jsou z každé strany překryty jinak tuhou roznášecí vrstvou, což znamená, že otočením matrace získáte dvě odlišně tuhé lehací plochy. Dále je zde vrstva koňských žíní pro zajištění provzdušnění lehací plochy. Jako poslední vrstva je použita latexová pěna, která díky svému složení odpuzuje roztoče a aktivně tím působí proti alergiím, navíc velmi dobře pracuje s vlhkostí a dává lehací ploše příjemnou měkkost.

Potah: Kašmír/ Jedná se o luxusní potah vyrobený z tkaniny s kašmírem. Potah je svlékací a prací do 40°C.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekce Magniflex

Italská firma s dlouholetou tradicí přes 50 let vyrábí zdravotní matrace z vlastních patentovaných materiálů. Má vlastní výzkum a vývoj v oblasti zdravého spaní. Využívá vysoce kvalitní potahy, má vlastní patent na vakuové balení matrací. Více o firmě Magniflex se dozvíte zde.

V naší prodejně si můžete na vlastní kůži vyzkoušet matraci Armonie, Magnistrech, Toscana a Dolce vita. 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1