Postel Dafné | POLSTRIN DESIGN

Dafné

Elegantní, jednoduché čelo tvořené obdélníkovými dílci vypadá skvěle v každém interiéru. Čelo může kopírovat šířku rámu, nebo přesahovat o jeden a více dílů do stran. V takovém případě se nabízí doplnit postel o skleněné nebo čalouněné noční stolky a vytvořit tak ve své ložnici výrazný, ničím nerušený solitér. 

 Cena postele v látce od 25.483 Kč (bez nočních stolků)
rozměr postele 191/212/v. 90 cm (pro matraci 180/200 cm), celková délka s nočními stolky 277 cm

 

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech. 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1