Grácie | POLSTRIN DESIGN

Grácie

Výjimečnost tohoto modelu spočívá v jednoduchém, ale výrazném čelu. Sluší mu potah v jednobarevných variacích, i divoké geometrické nebo rostlinné vzory. Tento model je vhodný pro všechny, kteří si rádi hrají s prostorem a jednoduchým designem.

 Cena zobrazené postele v látce od 21.478 Kč
rozměr 191/212/v. 90 cm (pro matraci 180/200 cm)

 

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech. 

 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1