Postel Léda | POLSTRIN DESIGN

Léda

Zadní čelo postele LÉDA je tvořeno obdélníkovými dílci, které jsou vsazeny do efektního čalouněného rámu. Boční přesah čela přes rám ladí s celkem nízkým čelem a vytváří ucelený a poměrově vyvážený dojem. Moderní ráz postele LÉDA podtrhne kovová ližina, která jí dodá lehkost a styl. 

Cena postele v látce od 42.979 Kč
rozměr 317/214/v. 102 cm (pro matraci 180/200 cm)

 

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu.  Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech. 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1