Postel Létó | POLSTRIN DESIGN

Létó

Čelo postele je složeno z jednotlivých čtverců, které jsou očalouněny samostatně a poté poskládány v harmonický celek, který dodává posteli moderní nádech. Propracovanost detailů odkazuje na vysoký podíl ruční práce. Postel LÉTÓ je opravdový originál, vhodný do stylově jednoduchých prostor.

Cena postele v látce od 48.642 Kč
rozměr 240/218/v. 122 cm

 

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech. 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1