Sedací souprava Ferés | POLSTRIN DESIGN

Ferés

Nad vaše očekávání

Sedací souprava FERÉS vyčnívá svými oblými tvary z řady již nabízených sedacích souprav. Byla vyvíjena s důrazem na použití v menších prostorách, což uvítají zejména majitelé malometrážních bytů.  Sympatická vzhledem i svou velikostí překvapí nečekanými funkcemi, které dokážou vyhovět téměř všem typům postav. Sami si zvolíte, která z nich vám bude nejlépe vyhovovat. 

 

Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 31.557 Kč
rozměr 196/93/v.82 -95 cm
 

 

V plné výbavě FERÉS nabízí polohovací opěrky zad, díky kterým získáte dostatek podpory pro pohodlné opření a příjemný odpočinek. Sedací část lze doplnit o kvalitní vysunovací systém, který prodlouží hloubku sedu o 3, 7 nebo 12 cm.  Rozkládací mechanismus je očalouněný, proto ho lze využít k rozšíření sedací plochy pro případné lenošení nebo s použitím správného dalšího dílu k příležitostnému přespání. Vhodně nastavená výška polohovací područky vám pomůže správně podepřít ruku, podle toho, co zrovna děláte. 

Originální vzhled sedací soupravy můžete podpořit výrazným kontrastním švem, ten vynikne na kůži i na vybraných potahových látkách. Moderní prošití dodá sedací soupravě šmrnc a podtrhne váš osobitý styl. Vzorkovnici nabízených nití si můžete stáhnout níže.

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1