Sedací souprava Pergamon | POLSTRIN DESIGN

Pergamon

Pohovka pro každý den

Tvarově jednoduchá sedací souprava Pergamon se hodí téměř do každého interiéru. Je vybavena kvalitním rozkládacím mechanismem, který umožňuje komfortní spaní pro každý den, aniž by tím utrpěla původní funkce každé pohovky, tedy místo pro pohodlné sezení a odpočinek. Ložnou plochu tvoří pěnová matrace, dle osobního výběru. Druhou předností pohovky PERGAMON jsou široké sedáky a vyšší opěrky zad, díky kterým je usedání a vstávání ze sedací soupravy velmi příjemné a fyzicky nenáročné. 

 

Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 37.534 Kč
rozměr 206/98/v. 90 cm

 

Model PERGAMON vyrábíme v mnoha variantách. Vedle tradičního dvojkřesla je to především oblíbená rohová sestava, do které se vedle rozkládacího mechanismu vejde i úložný prostor, vhodný pro úschovu lůžkovin. PERGAMON je standardně nabízen v rozměrech 160 a 140cm, k doptání jsou i rozměry 120, 110, 100, 90 a 70cm.

Pohovka PERGAMON se díky svým pravidelným tvarům dobře kombinuje s dalším nábytkem v interiéru. Navíc si můžete vybrat mezi dvěma typy podnoží (kulaté nebo hranaté) a dvěma typy područek (úzké 12, široké 25cm). Standardní velikost trojkřesla lze také doplnit praktickými podnožkami nebo nerezovými tácy na područky.

Víceúčelová pohovka PERGAMON je vhodná pro každodenní sezení i spaní. Je určená do menších bytů, kde elegantně zastoupí jak pohodlnou pohovku, tak rozkládací lůžko vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé spaní. Často je proto k vidění v hotelových pokojích nebo v rekreačních chatách a chalupách. 

Jak jednoduše lze rozložit pohovku PERGAMON, se podívejte zde. 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1