Sedací souprava Senso | POLSTRIN DESIGN

Senso

Originalita a praktické řešení v jednom

Tato originální sedací souprava má všechna velká plus. Je měkká a nemá žádné ostré rohy, takže je pohodlná a bezpečná. Sedáky jsou tak lehké, že s nimi může manipulovat i dítě. Navíc je lze sklápět a znovu narovnávat a tím vytvářet nepřeberné množství variací pro každou situaci.

 Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 33.311 Kč
rozměr 271/88(155)/v. 82 cm

 

Vhodná kombinace látek a barev udělá z tohoto kousku nábytku naprostý unikát. Nabízíme desítky různých potahových látek v široké škále provedení a dezénů, ze kterých jistě vyberete ten nejlepší kontrast pro váš byt. Polštářky ve stejné barvě jen zesílí celkový dojem z této jedinečné soupravy. 

Senso lze i rozkládat a vytvořit tak velkorysou ložnou plochu. 

senso_2 

Jednoduchá krása Sensa je podtržena efektním soklem a ke koupi je i originální stoleček ve stejné barvě. Do něj můžete vkládat věci každodenní potřeby jako knihy, časopisy nebo tablety, lze ho využít i jako podklad pro vaše oblíbené deskové hry. 

senso_3  

 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1