Himolla | POLSTRIN DESIGN

Himolla

HIMOLLA je jedním z největších výrobců polstrovaného nábytku v Evropě. Vyrábí polstrovaný nábytek v celé řadě cenových relací, v nabídce má více než 120 druhů kůží a více než 900 druhů potahových látek, z kterých si vybere každý zákazník. Na většinu potahů v kůži, na funkce a konstrukci poskytuje HIMOLLA 5letou záruku.

Vedle klasických modelů nabízí HIMOLLA i speciální program pro zdravé sezení. Konstrukce těchto výrobků bohatě podpírá páteř a výrazně tím snížuje bolesti hlavy i zad. Její speciální bederní podpěry díky tomu vlastní evropský certifikát od AGR (Kampaň za zdravější záda – evropské sdružení zdravotních organizací oceňuje kvalitní výrobky od roku 1995). 

Dalším zdravotním prvkem je možnost nastavení hloubky a výšky sedáku. Správně vysokým sedem lze totiž předejít dalším nepříjemným onemocněním dolních končetin.

Model ERGOselect3, který je vlajkovou lodí zdravého sezení tohoto výrobce, si můžete právě teď vyzkoušet v prodejně Polstrin v Hradci Králové. Na demokřeslu zjistíte požadovanou výšku a hloubku sedáku a pak už stačí jen objednat tu správnou velikost.

 

modelová řada 1422

himolla-1

himolla-2

polohovací křeslo CUMULUS 9773

himolla-3

model 6204 ERGO select

himolla-4

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1