Sedací souprava Niobé | POLSTRIN DESIGN

Niobé

Elegantní v každém interiéru

Pohovka z dílny Polstrin upoutá na první pohled svou jednoduchostí a elegancí, na druhý překvapí pečlivě provedenými detaily.

Například netradičním zpracováním tvaru područek. Svým oblým skosením poskytují velmi pohodlné sezení a posilují tak skvělé ergonomické vlastnosti této pohovky. Sedáky s pevným čalouněním jsou složeny z pružinových vlnovců v kombinaci různých PUR pěn DUREN a zajišťují tak optimální sklon a pružnost sedu. Ve vrchní části pod potahovým materiálem je použito speciální prodyšné, elastické polyesterové rouno.

Niobe_1

 Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 26.451 Kč
rozměr 192/94/v. 87 cm

 

Výrazným prvkem je i zajímavé prošití, které odkazuje na vysoký podíl ruční práce královéhradeckých čalouníků. Opěrák je řešen volným polštářem, který je komorový, se směsí dutinkových polyesterových kuliček a PUR pěny. Díky němu je sezení v NIOBÉ opravdovým zážitkem.  

Niobe_2

Nepřehlédnutelné je také nerezové podnoží, které bylo vybráno přímo pro tento model. Podnoží nekopíruje tradičně boky pohovky, ale stojí blíže středu. Tím dodává sedací soupravě nečekanou lehkost v prostoru. Tento pocit je ještě umocněn jeho speciální povrchovou úpravou - balotinováním.  

Niobe_3

Sedací soupravy s dřevěným podnožím si znovu získávají oblibu. Důvody jsou především estetické - interiéry s dřevěnými prvky jsou pocitově velmi příjemné, člověk se v nich cítí pohodlně a bezpečně. Dřevo lze také lépe kombinovat s tradičním nábytkem a perfektně zapadne i do moderních dřevostaveb nebo roubenek. Dřevěná podnoží pohovky NIOBÉ jsou toho důkazem.  

Sedaci souprava Niobé

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Slide 1