Chaise Longue | POLSTRIN DESIGN

Chaise Longue

 

Zpomalit a snít

V dnešní uspěchané době odpočinek jakoby neměl v našem životě místo, stále se za něčím ženeme a někam spěcháme. Na odpočinkové zóny není mnohdy v architektonických návrzích interiérů prostor, relaxační otomany zmizely z nábytkářských dílen a veškerý náš prostor pro sebe sama se odehrává u jídelního stolu nebo na sedací soupravě u televizní obrazovky. „Zpomalit a snít“, to je motto novinky společnosti Polstrin Design. Najít si nejen čas, ale i prostor shodit ze sebe celodenní stres. Lenoška Chaise Longue Pure a Comfort je k tomuto účelu jako stvořená. Stačí si najít svůj kout, vyhranit si trochu času, položit se a vychutnávat si jednoduchou křivku, která jde ruku v ruce s ergonomií našeho těla a nabízí příjemnou relaxaci.

 

Chaise Longue Pure je nadčasová lenoška křehkých tvarů, v interiéru působí lehce a vzdušně. Její pomyslná minimalistická vlnka může přinášet pohodlí v každém interiéru.

 

Cena zobrazené lenošky od 27.237 Kč
Rozměr: 177 x 67 x v.87 cm
Podnoží: kartáčovaná nerez

 

 

Chaise Longue Comfort, jak již název napovídá, je zaměřena na vyšší pocit pohodlí, který je umocněn vyšším polstrováním lehací plochy.

 

 

Cena zobrazené lenošky od 31.642 Kč
Rozměr: 177 x 67 x v. 90 cm
Podnoží: komaxit černé

 

Slide 1